Blog Kaderníctva Mikádo

Príliš mnoho sa o značke Kallos nevie, aj napriek jej nesporným kvalitám a spokojnosti zákazníkov. Kallos Cosmetics vznikla 80-tich rokoch minulého storočia a mala za cieľ vyrábať kozmetiku len na prírodnej báze, čo sa odzrkadľuje na výzore pokožky, vlasov či pri skrášlení pleti. Už od začiatku bola výroba zameraná na tri druhy – vlasovú, telovú a dekoratívnu kozmetiku. Vlasová kozmetika Kallos je určená pre každý typ vlasov. Dôležitá je predovšetkým kozmetika a produkty zo starostlivosti o vlasy, ktoré napomáhajú k vitalite a hydratácií Vašich vlasov, ale aj vlasovej pokožky. Šampóny, oleje či kondiconéry sú len výberom z celej škály produktového radu starostlivosti o vlasy.

viac

Kadernícke potreby

Dobrý deň!
Vítam Vás na mojom prvom blogovom príspevku. V tomto blogu by som Vám rada povedala niečo o sebe o tom aké mám skúsenosti, prax a nejaké všeobecné informácie o mne. www.kadernictvo-kosice.sk je nová Internetová stránka, na ktorej Vám predstavujem svoje kaderníctvo a služby. V mojom blogu plánujem pridávať informácie týkajúce sa starostlivosti o vlasy v danom období a tiež fotogalérie zaujímavých účesov z webu a samozrejme mojich prác.

viac

Fotogaléria

viac

Blog

Blog Mikádo

V mojom blogu si môžete prečítať názory na rôzne témy súvisiace so starostlivosťou o vlasy. Články pribúdajú priebežne pričom sa snažím písať o aktuálnych témach ako napríklad starostlivosť o vlasy v zime či v lete alebo rôzne iné zaujímavosti a rady. Ak Vás podobné témy zaujímajú pozrite si môj blog a prípadne sa aj zapojte do diskusie.

Kontakty

Mapa, adresa a informácie o parkovaní a o tom ako sa do Mikáda dostať nájdete na stránke kontakt na kaderníctvo Mikádo.

Cenník

Stránka s cenníkom kaderníctva Mikádo v Košiciach, v ktorom si môžete prezrieť ceny ponúkaných služieb medzi, ktoré patrí napríklad pánske a dámske strihanie, melír, farbenie, fúkanie a účesy na rôzne príležitosti.
Cenník kaderníctva Mikádo