O mne

Kadernícke potreby

Dobrý deň!

Vítam Vás na mojom prvom blogovom príspevku. V tomto blogu by som Vám rada povedala niečo o sebe o tom aké mám skúsenosti, prax a nejaké všeobecné informácie o mne.
Študovala som na SOU - služieb na Gemerskej ulici v Košiciach. Štúdium som ukončila v roku 1994 a od tej doby stále pracujem ako pánska a dámska kaderníčka. Už počas štúdia som sa zúčastňovala celoslovenských súťaží v Trenčíne, ktoré pre mňa boli veľmi zaujímavé a veľmi inšpirujúce. Po ukončení štúdia som pracovala vo viacerých kaderníctvach a od roku 1999 do 2012 som pracovala na živnosť. V roku 2012 som prešla na spoločnosť s ručením obmedzeným. Momentálne pracujem ako kaderníčka v OC Merkur.

"Moje povolanie nie je len moja práca ,ale hlavne mojím koníčkom-poslaním."

Preto svojím zákazníkom chcem vždy ponúkať tie najlepšie služby a preto sa pravidelne zúčastňujem školení kde sa dozvedám informácie o nových trendoch v odbore. V poslednej dobe som sa zúčastnila odborného seminára o PROFESIONÁLNOM PORADENSTVE, kompletnom odporúčaní služieb a výrobkov LONDA Professional so zameraním na módne strihy s farbením - aplikácia keratínu GKhai a ODBORNÉHO SEMINÁRA o profesionálnom poradenstve, kompletnom odporúčaní služieb a výrobkov Wella Professionals so zameraním na strihy a účesy.
Zákazníkov motivujem k návšteve aj pravidelnými týždennými alebo príležitostnými akciami či zľavami. O týchto akciách a zľavách informujem na facebookovej stránke. Okrem týchto akcií a zliav mám stálu zľavu pre klientov SBD II v Košiciach ako benefit vo forme 10% zľavy na všetky úkony po preukázaní kartičky SBD II. Momentálne rokujem aj s ďalšími firmami a verím že pribudnú aj ďalšie zľavy.
V tomto prvom blogovom príspevku som Vás chcela hlavne oboznámiť s mojimi skúsenosťami a základnými informáciami o zľavách a o vytvorení predstavy o tom čo Vám ponúkam. Budúce príspevky budem venovať aktuálnym témam starostlivosti o vlasy, či už módnym alebo sezónnym. Príspevky plánujem pridávať každý mesiac.

Veľmi pekne ďakujem za návštevu mojej webstránky a čítanie blogu verím že Vás zaujal a teším sa na Vašu návštevu Mikáda.

späť

Fotogaléria

viac

Blog

Blog Mikádo

V mojom blogu si môžete prečítať názory na rôzne témy súvisiace so starostlivosťou o vlasy. Články pribúdajú priebežne pričom sa snažím písať o aktuálnych témach ako napríklad starostlivosť o vlasy v zime či v lete alebo rôzne iné zaujímavosti a rady. Ak Vás podobné témy zaujímajú pozrite si môj blog a prípadne sa aj zapojte do diskusie.

Kontakty

Mapa, adresa a informácie o parkovaní a o tom ako sa do Mikáda dostať nájdete na stránke kontakt na kaderníctvo Mikádo.

Cenník

Stránka s cenníkom kaderníctva Mikádo v Košiciach, v ktorom si môžete prezrieť ceny ponúkaných služieb medzi, ktoré patrí napríklad pánske a dámske strihanie, melír, farbenie, fúkanie a účesy na rôzne príležitosti.
Cenník kaderníctva Mikádo