Novinky - Kaderníctvo Mukádo

Novinky sú tu pre Vás všetkých, ktorý navštevujete Mikádo pravidelne alebo sa len chystáte a ešte nie ste rozhodnutý.

Aktuálna akcia v kaderníctve Mikádo

Aby som sa Vám odvďačila za Vašu vernosť  kaderníctvu Severka a zároveň prilákala aj nových zákazníkov často ponúkam rôzne zľavy o týchto zľávách informujem na facebooku kaderníctva Severka no nie každý je na ňom registrovaný a keďže chcem aby všetci zákazníci boli spokojný rozhodla som sa vytvoriť miesto, v ktorom by ste si všetci mohli pozrieť aktuálne zľavy a novinky. Na kadernícto-kosice.sk - novinky teda budem informovať o zľavách. Chcem aby ste boli spokojný a verím že aj táto stránka tomu napomôže. Takže pozerajte stránku a určite natrafíte na akciu, ktorá bude šitá pre Vás.

Fotogaléria

viac

Blog

Blog Mikádo

V mojom blogu si môžete prečítať názory na rôzne témy súvisiace so starostlivosťou o vlasy. Články pribúdajú priebežne pričom sa snažím písať o aktuálnych témach ako napríklad starostlivosť o vlasy v zime či v lete alebo rôzne iné zaujímavosti a rady. Ak Vás podobné témy zaujímajú pozrite si môj blog a prípadne sa aj zapojte do diskusie.

Kontakty

Mapa, adresa a informácie o parkovaní a o tom ako sa do Mikáda dostať nájdete na stránke kontakt na kaderníctvo Mikádo.

Cenník

Stránka s cenníkom kaderníctva Mikádo v Košiciach, v ktorom si môžete prezrieť ceny ponúkaných služieb medzi, ktoré patrí napríklad pánske a dámske strihanie, melír, farbenie, fúkanie a účesy na rôzne príležitosti.
Cenník kaderníctva Mikádo